KONTAKT DBS LYS A/S

Er du interesseret i at få et tilbud på en belysningsløsning eller ønsker du rådgivning til et projekt, du har? Du er altid velkommen til at kontakte os og høre mere om, hvad vi kan tilbyde. Vi rådgiver dig gerne vedrørende valg af belysning til dit projekt, og vi sender ligeledes gerne en konsulent ud gratis og uforpligtende for at se dit projekt og anbefale en skræddersyet løsning.

Du kan altid ringe til os på telefonnummer 43 45 35 44, hvis du har spørgsmål eller ønsker et tilbud. Du kan også sende en e-mail eller udfylde kontaktformularen herunder. Vi vender tilbage hurtigst muligt med svar på dine spørgsmål.

Jylland / Fyn

DBS lys A / S
Ejby Industrivej 68
2600 Glostrup
 +45 43 45 35 44
 lysprojekter@dbslys.dk
 CVR: 16926833

Per Leegaard

Projektchef
leegaard@dbslys.dk
Tlf.: 22 68 16 53

Preben Sørensen

Konsulent
preben@dbslys.dk
Tlf.: 40 20 61 39

Brian S. Pedersen

Salgschef
brian@dbslys.dk
Tlf.: 22 68 16 61

Sjælland

Leif C. Glyager

Projektchef
leifg@dbslys.dk
Tlf.: 51 46 68 88

Carsten Jacobsen

Konsluent
carsten@dbslys.dk
Tlf.: 91 89 60 62

John Skovgaard

Konsluent
skovgaard@dbslys.dk
Tlf.: 22 68 16 57

Ønsker du mere info?

Hvad sker der ved at ønske kontakt?

  • Du bliver kontaktet af den områdeansvarlige belysningsekspert
  • I får sammen afdækket dit behov
  • Du modtager et gratis bud på en inspirerende lysindretning

Dine oplysninger videregives ikke til 3. part